masaż Wrocław

MULTI USŁUGA VIP w SPA Dolio Vini Wrocław

Rejestracja: tel. 884860109

Pakiet Pełnego Luksusu z masażem

Czas trwania: 1 godzina 50 minut

Doznaj kompleksowego odprężenia i odnowy dzięki naszemu wyjątkowemu pakietowi LUX, który łączy w sobie najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało z chwilami relaxu.

Co zawiera nasz pakiet?

 1. Terapia Masażem na Naturalnych Olejach
  • Pozwól się ponieść falom relaksu podczas głębokiego masażu całego ciała wykonywanego przy użyciu naturalnych olejów. Nasz doświadczony terapeuta pomoże Ci oderwać się od stresu i przywrócić równowagę ciała i umysłu.
 2. Sonoforeza z Mocą Naturalnych Składników
  • Odkryj tajemnicę promiennej skóry dzięki sonoforezie, która wtłacza aktywne składniki w głąb skóry. Wybierz spośród naszych trzech specjalnych serum, które regenerują, nawilżają lub poprawiają kondycję skóry naczyniowej, dostosowując zabieg do Twoich indywidualnych potrzeb.
 3. Fotoodmładzanie Laserowe dla Promiennego Wyglądu
  • Podaruj swojej skórze młodzieńczy blask dzięki zaawansowanej terapii fotoodmładzania laserowego, która redukuje zmarszczki, przebarwienia i poprawia teksturę skóry. Zobacz, jak Twoja skóra odzyskuje młodzieńczą jędrność i promienność.
 4. Depilacja Laserowa lub Zamykanie Naczynek
  • Wybierz jedną z opcji: długotrwałe usuwanie owłosienia za pomocą bezbolesnej depilacji laserowej na dwie dowolne części ciała lub redukcję niewielkich naczynek krwionośnych poprzez zamykanie ich laserem na nogi.
 5. Masaż Relaksujący Twarzy
  • Zakończ swoją podróż po pełnym luksusu Spa sentymentalnym masażem twarzy, który przywróci skórze blask i uczucie świeżości.

Cena: 2500zł

Dodatkowe informacje:

 • Oferta dostępna jest po wcześniejszej rezerwacji.
 • Nasi wykwalifikowani terapeuci zadbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort podczas każdej usługi.

Zapraszamy Cię do doświadczenia wyjątkowej przyjemności i relaksu w naszym Spa, gdzie każdy zabieg jest wyjątkowym rytuałem dbałości o Twoje ciało i umysł.

Więcej artykułów

+ There are no comments

Add yours